GAP Rectangular унітаз підвісний з сидінням Slim, slow-closing
Доставка 0 грн.

- В наявності
- Код: AN-67424
17 507 ₴
+380 (96) 930-30-22
- +380 (93) 930-30-22
- +380 (95) 930-30-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
GAP Rectangular унітаз підвісний з сидінням Slim, slow-closing
Виробник: Roca; Тип сантехнічного виробу: Унітаз; Спосіб установки: Підвісний; Безобідковий: Так
Габаритні і приєднувальні розміри. Довжина: 540 мм; Ширина: 340 мм; Висота: 345 мм
Дополнительные характеристики. Монтаж: Подвесной; Сиденье, крышка: Сиденье для унитаза Slim Soft-close; Серия: GAP; Подвод воды: нет; Бренд: ROCA; Тип слива бачка: нет; Комплектация: Без бачка; Подключение к канализации: Горизонтальное; Унитаз с функцией биде: Нет; Форма: Прямоугольная; Материал сиденья: Дюропласт; Цвет изделия: Белый; Тип изделия: Унитаз подвесной
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Roca |
| Безобідковий | Так |
| Тип сантехнічного виробу | Унітаз |
| Спосіб установки | Підвісний |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 540 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Висота | 345 мм |
| Монтаж | Підвісний |
| Підключення до каналізації | Горизонтальне |
| Форма | Прямокутна |
| Тип виробу | Унітаз підвісний |
| Колір виробу | Білий |
| Комплектація | Без бачка |
| Тип зливу бачка | немає |
| Підведення води | немає |
| Сидіння, кришка | Сидіння для унітазу Slim Soft-close |
| Матеріал сидіння | Дюропластів |
| Унітаз з функцією біде | Немає |
| Бренд | ROCA |
| Серія | GAP |
- Ціна: 17 507 ₴



