FREJA Premium унітаз, косий випуск, зливний бачок 3/6 л, нижній підвід, сидіння з кришкою Duroplast Soft-close

- В наявності
- Код: AN-55887
5 958 ₴
+380 (96) 930-30-22
- +380 (93) 930-30-22
- +380 (95) 930-30-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
FREJA Premium компакт, косий випуск, зливний бачок 3/6 л, нижній підвід, сидіння з кришкою Duroplast Soft-close (повільне падіння)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kolo |
| Випуск (злив) | Косий |
| Тип сантехнічного виробу | Бачок |
| Безобідковий | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 630 мм |
| Ширина | 355 мм |
| Висота | 780 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип зливу бачка | 2 кнопки |
| Комплектація | Бачок в комплекті |
| Колір виробу | Білий |
| Тип виробу | Унітаз-компакт |
| Сидіння, кришка | Сидіння для унітазу Soft-close |
| Серія | FREJA |
| Унітаз з функцією біде | Немає |
| Матеріал сидіння | Дюропластів |
| Форма | Округла |
| Підведення води | Нижній |
| Бренд | KOLO Україна |
| Підключення до каналізації | Косе |
| Монтаж | Підлоговий |
- Ціна: 5 958 ₴

