IDOL підвісний унітаз з сидінням з мікроліфтом (білий)

- В наявності
- Код: AN-53760
3 750 ₴
+380 (96) 930-30-22
- +380 (93) 930-30-22
- +380 (95) 930-30-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
IDOL підвісний унітаз з сидінням з мікроліфтом (плавне закривання), глибина 510 мм, сидіння поліпропілен, горизонтальне підключення, підведення води задній, тип подвійного зливу 3/6 л
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kolo |
| Безобідковий | Ні |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 510 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Висота | 355 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Без бачка |
| Колір виробу | Білий |
| Тип виробу | Унітаз підвісний |
| Тип сидіння | Поліпропілен |
| Сидіння, кришка | Сидіння для унітазу Soft-close |
| Серія | IDOL |
| Глибина | 510 |
| Унітаз з функцією біде | Немає |
| Матеріал сидіння | Дюропластів |
| Форма | Округла |
| Підведення води | Задній |
| Бренд | KOLO Україна |
| Підключення до каналізації | Горизонтальне |
| Особливості | Soft-close |
| Монтаж | Підвісний |
| Тип управління | Подвійний |
- Ціна: 3 750 ₴



