Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Унітаз підвісний, глибина 530 мм, прямокутний, без обідка, горизонтальний вилив
Сидіння в комплект не входить. Рекомендується сидіння 820962
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Laufen |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Безобідковий | Так |
| Спосіб установки | Підвісний |
| Тип сантехнічного виробу | Унітаз |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 530 |
| Монтаж | Підвісний |
| Форма | Прямокутна |
| Тип зливу | Без обідка |
| Підключення до каналізації | Горизонтальне |
| Довжина | 530 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Висота | 340 мм |
| Тип виробу | Унітаз підвісний |
| Колір виробу | Білий |
| Комплектація | Без бачка |
| Сидіння, кришка | Без сидіння |
| Унітаз з функцією біде | Немає |
| Докуповується окремо | Сидіння 820962 |
| Бренд | LAUFEN |
| Серія | PRO S |
- Ціна: 21 664 ₴



