DEBBA компакт в комплекті, сидіння slowclosing, підведення збоку, горизонтальний випуск
Доставка 0 грн.

- В наявності
- Код: AN-46406
12 299 ₴
+380 (96) 930-30-22
- +380 (93) 930-30-22
- +380 (95) 930-30-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Монтаж: підлоговий. Режим зливу стандартний. Матеріал-санфаянс.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Roca |
| Країна виробник | Іспанія |
| Випуск (злив) | Горизонтальний |
| Безобідковий | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 655 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Висота | 760 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Бачок в комплекті |
| Колір виробу | Білий |
| Тип виробу | Унітаз-компакт |
| Тип сидіння | Дюропластів |
| Сидіння, кришка | Сидіння для унітазу Soft-close |
| Серія | DEBBA |
| Глибина | 655 |
| Унітаз з функцією біде | Немає |
| Матеріал сидіння | Дюропластів |
| Форма | Прямокутна |
| Бренд | ROCA |
| Підключення до каналізації | Горизонтальне |
| Монтаж | Підлоговий |
| Матеріал | Санфаянс |
- Ціна: 12 299 ₴


