RUNA компакт підлоговий гір.випуск бачок 3/6л. нижн.підведення сидіння тверде slow-closing (укр.)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
RUNA компакт підлоговий, горизонтальний випуск, бачок 3/6л, нижній підвід, сидіння тверде, slow-closing (повільне закривання)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kolo |
| Країна виробник | Польща |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Тип сантехнічного виробу | Бачок |
| Безобідковий | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 755 мм |
| Ширина | 365 мм |
| Висота | 635 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип зливу бачка | 2 кнопки |
| Комплектація | Бачок в комплекті |
| Колір виробу | Білий |
| Тип виробу | Унітаз-компакт |
| Тип сидіння | Дюропластів |
| Сидіння, кришка | Сидіння для унітазу Soft-close |
| Серія | RUNA |
| Глибина | 635 |
| Унітаз з функцією біде | Немає |
| Матеріал сидіння | Дюропластів |
| Форма | Округла |
| Підведення води | Нижній |
| Бренд | KOLO Україна |
| Підключення до каналізації | Горизонтальне |
| Монтаж | Підлоговий |
| Матеріал | Санфаянс |
| Тип управління | Подвійний |
- Ціна: 5 907 ₴



