Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Унітаз підвісний з вертикальним змивом, колір білий З+
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Villeroy & Boch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Безобідковий | Ні |
| Тип сантехнічного виробу | Унітаз |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 600 |
| Монтаж | Підвісний |
| Форма | Округла |
| Підключення до каналізації | Горизонтальне |
| Колір/тип покриття | Покращене покриття |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 370 мм |
| Висота | 345 мм |
| Тип виробу | Унітаз підвісний |
| Колір виробу | Білий |
| Комплектація | Без бачка |
| Сидіння, кришка | Сидіння для унітазу Soft-close |
| Матеріал сидіння | Дюропластів |
| Унітаз з функцією біде | Немає |
| Бренд | VILLEROY & BOCH |
| Серія | HOMMAGE |
- Ціна: 48 590 ₴



