MERIDIAN-N сидіння на унітаз slow-closing
Доставка 0 грн.

- В наявності
- Код: 2511151
85 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (96) 930-30-22
- +380 (93) 930-30-22
- +380 (95) 930-30-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
MERIDIAN-N сидіння на унітаз slow-closing (повільне закривання)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2511151 |
| Діаметр, мм | 70-90 мм |
| Кількість, од | 10 |
| Матеріал | Оцинкована сталь |
| Мінімальна партія замовлення, шт. | 1 |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Розмір | Ø - 70-90, D - 9 мм |
| Ширина, мм | 9 мм |
- Ціна: 85 ₴

