MERIDIAN-N п'єдестал ( в уп.)
Доставка 0 грн.

- В наявності
- Код: 2511111
74 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (96) 930-30-22
- +380 (93) 930-30-22
- +380 (95) 930-30-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
MERIDIAN-N п'єдестал (в уп.)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2511111 |
| Діаметр, мм | 40-60 мм |
| Кількість, од | 10 од |
| Матеріал | Оцинкована сталь |
| Мінімальна партія замовлення, шт. | 1 |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Розмір | Ø — 40-60, D — 9 мм |
| Ширина, мм | 9 мм |
- Ціна: 74 ₴



