Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
VICTORIA унітаз підвісний, горизонтальний випуск
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Roca |
| Країна виробник | Іспанія |
| Безобідковий | Ні |
| Тип сантехнічного виробу | Унітаз |
| Спосіб установки | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Санфаянс |
| Монтаж | Підвісний |
| Форма | Округла |
| Підключення до каналізації | Горизонтальне |
| Тип управління | Подвійний |
| Довжина | 525 мм |
| Ширина | 355 мм |
| Висота | 355 мм |
| Тип виробу | Унітаз підвісний |
| Колір виробу | Білий |
| Комплектація | Без бачка |
| Сидіння, кришка | Сидіння для унітазу |
| Матеріал сидіння | Дюропластів |
| Унітаз з функцією біде | Немає |
| Бренд | ROCA |
| Серія | VICTORIA |
- Ціна: 5 330 ₴



