D-CODE унітаз 65*35,5*38,5 см, підлоговий, горизонтальний випуск

- В наявності
- Код: AN-4907
9 063 ₴
+380 (96) 930-30-22
- +380 (93) 930-30-22
- +380 (95) 930-30-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Унітаз комбінований з вертикальним змивом, з окремим бачком (не включає бачок), включаючи кріплення, стік горизонтальний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Duravit |
| Країна виробник | Німеччина |
| Безобідковий | Ні |
| Тип сантехнічного виробу | Унітаз |
| Випуск (злив) | Горизонтальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 650 |
| Монтаж | Підлоговий |
| Форма | Прямокутна |
| Підключення до каналізації | Горизонтальне |
| Довжина | 650 мм |
| Ширина | 355 мм |
| Висота | 385 мм |
| Тип виробу | Унітаз-компакт |
| Колір виробу | Білий |
| Комплектація | Без бачка |
| Сидіння, кришка | Без сидіння |
| Бренд | DURAVIT |
| Серія | D-CODE |
- Ціна: 9 063 ₴


