Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Адаптер 100 KALDE – фітінг, який використовується при монтажі систем гарячого і холодного водопостачання, опалення, каналізації. Компанія KALDE є одним з найбільших виробників сантехнічних виробів. На виробництві використовуються найсучасніші технології та матеріали. Це гарантує високу якість виробів та їх довговічність використання.
Данная модель переходника используется для соединения полипропиленовых труб диаметром 100 мм, расположенных на прямом участке трубопровода. Максимальный срок эксплуатации соединения – 50 лет.
Страна-производитель: Турция.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kalde |
| Країна виробник | Туреччина |
| Ширина | 100 мм |
| Вага | 0.32 кг |
| Висота | 100 мм |
| Стан | Новий |
| Довжина | 400 мм |
| Максимальний діаметр труби, мм | 100 мм |
| Максимальний діаметр труби, дюйм | 4" |
| Мінімальний діаметр труби, мм | 100 мм |
| Мінімальний діаметр труби, дюйм | 4" |
| Мінімальна товщина стінки труби | 2 мм |
| Максимальна товщина стінки труби | 20 мм |
| Матеріал оброблюваної труби | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Адаптер |
- Ціна: 796,70 ₴


