Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гребінка 1"3 н KALDE – розподільний вузол різних опалювальних системи, в тому числі і так званої "теплої підлоги". В даному випадку гребінка розрахована на 3 колекторних контуру. Приєднувальний діаметр 40 мм і 20 мм – діаметр кожної з приєднуваних магістралей. До основної труби приєднується зварюванням з використанням ручного паяльного апарату.
Гребенка выдерживает максимальное рабочее давление в 25 атмосфер и температуру до 95 оС. Материал изготовления обладает антикоррозийными свойствами, нейтрален к воздействию слабоагрессивной химической среды, устойчив к перепадам температур, обладает звукоизолирующими свойствами.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kalde |
| Країна виробник | Туреччина |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Стан | Нове |
| Максимальний робочий тиск | 10 |
| Мінімальна робоча температура | 5 |
| Випробувальний тиск | 25.0 |
| Вага | 0.247 |
| Матеріал колектора | Поліпропілен |
| Призначення колектора | Для теплої підлоги, Для опалення |
| Тип колектора | Розподільний |
| Кількість виходів | 3 |
| Діаметр виходів | 1.0 |
| Різьба колектора | Внутрішня |
| Діаметр колектора | 1" |
| Максимальна робоча температура | 95 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 720 мм |
| Ширина | 214 мм |
| Комплектація | |
| Кронштейн | True |
| Кран Маєвського | True |
| Заглушка | True |
| Витрата | False |
| Запірний кран | False |
- Ціна: 170,10 ₴


