Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Для зачистки зовнішньої поверхні армованих поліпропіленових труб використовується шейвер 90*75 KALDE. За допомогою цього інструменту видаляється шар алюмінієвої фольги, що покриває трубу. Шейвер здатний обробляти двох діаметрів труби: 90 мм і 75 мм
Інструменти KALDE користуються великим попитом серед професіоналів. Це пояснюється їх високою якістю і тривалим терміном експлуатації. Цей виріб відрізняється невеликою вагою, що значно полегшує процес зачистки. Заточка ножів проводиться з використанням інноваційних технологій. Це гарантує тривалість використання інструменту.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kalde |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Висота | 90 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Матеріал оброблюваної труби | Пластик |
| Максимальний діаметр труби, дюйм | 4" |
| Мінімальний діаметр труби, мм | 72 мм |
| Максимальний діаметр труби, мм | 90 мм |
| Вага | 0.21 |
| Довжина | 150 мм |
| Мінімальна товщина стінки труби | 5 мм |
| Максимальна товщина стінки труби | 15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Шейвер |
| Мінімальний діаметр труби, дюйм | 2'' 1/2 |
- Ціна: 331,90 ₴


