Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
При монтажі трубопроводів гарячого і холодного водопостачання, а також опалення використовується поліпропіленовий адаптер D 63 KAS. Внутрішній діаметр з'єднувальних труб – 63 мм Установка в трубопроводі проводиться методом термічного зварювання, що гарантує повну герметичність та довговічність з'єднання. Поліпропілен не піддається негативному впливу навколишнього середовища.
Матеріал здатний витримати температуру до 120 проC. Поліпропіленовий адаптер не рекомендовано використовувати при температурі повітря нижче -20 проC, що може призвести до появи тріщин і подальшого руйнування.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KAS |
| Країна виробник | Туреччина |
| Ширина | 63 мм |
| Вага | 0.14 кг |
| Висота | 63 мм |
| Стан | Новий |
| Довжина | 200 мм |
| Максимальний діаметр труби, мм | 63 мм |
| Мінімальний діаметр труби, мм | 63 мм |
| Мінімальна товщина стінки труби | 5 мм |
| Максимальна товщина стінки труби | 10 мм |
| Матеріал оброблюваної труби | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Адаптер |
| Мінімальний діаметр труби, дюйм | 2'' 1/2 |
| Максимальний діаметр труби, дюйм | 2'' 1/2 |
- Ціна: 203,28 ₴


