Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Адаптер D 40 KAS використовується при монтажі або проведення ремонтних робіт на ділянках трубопроводів внутрішньобудинкових інженерних мереж. За допомогою даного виробу проводиться з'єднання поліпропіленових армованих і неармованих труб діаметром 40 мм.
Максимально допустима температура рідини – 95 проC. Дозволене тиск – 25 атмосфер. Поліпропілен стійкий до появи вапняного нальоту і корозії. Це гарантує тривалість терміну експлуатації з'єднання. Монтаж виробу в системі не вимагає використання складної техніки та наявності спеціальних навичок. Максимальний термін служби – 50 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KAS |
| Країна виробник | Туреччина |
| Ширина | 40 мм |
| Вага | 0.12 кг |
| Висота | 40 мм |
| Стан | Новий |
| Довжина | 150 мм |
| Максимальний діаметр труби, мм | 40 мм |
| Мінімальний діаметр труби, мм | 40 мм |
| Мінімальна товщина стінки труби | 2 мм |
| Максимальна товщина стінки труби | 10 мм |
| Матеріал оброблюваної труби | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Адаптер |
| Мінімальний діаметр труби, дюйм | 1 1/2'' |
| Максимальний діаметр труби, дюйм | 1 1/2'' |
- Ціна: 94,02 ₴


