Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Для стикування поліпропіленового трубопроводу діаметром 32 мм в інженерних мережах водопостачання, опалення і каналізації використовується адаптер D 32 KAS. Висока якість поліпропілену гарантує зносостійкість і міцність з'єднання. Матеріал відрізняється високою корозійною стійкістю. Поліпропілен здатний витримувати підвищені температури робочого середовища (до 120 проC).
Тиск у місці з'єднання не повинна підніматися вище 25 атмосфер. Даний виріб можна використовувати для з'єднання армованих і неармованих труб.
Середній термін служби – 45-50 років.
Країна-виробник: Туреччина.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KAS |
| Країна виробник | Туреччина |
| Ширина | 32 мм |
| Вага | 0.1 кг |
| Висота | 32 мм |
| Стан | Новий |
| Довжина | 150 мм |
| Максимальний діаметр труби, мм | 32 мм |
| Мінімальний діаметр труби, мм | 32 мм |
| Мінімальна товщина стінки труби | 2 мм |
| Максимальна товщина стінки труби | 10 мм |
| Матеріал оброблюваної труби | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Адаптер |
| Мінімальний діаметр труби, дюйм | 1 1/4'' |
| Максимальний діаметр труби, дюйм | 1 1/4'' |
- Ціна: 66,62 ₴


