Редукція 50/32 для внутрішньої каналізації Ostendorf
Для безперебійної роботи та безпеки сучасної каналізації, вона повинна відповідати суворим правилам. З метою забезпечення герметичності і надійність всіх з'єднань використовуються якісні міцні перехідники між трубами різного діаметру. В асортимент інтернет-магазину «трубаба» включена функціональна редукція 50/32 мм від німецького виробника «Остендорф». Для її виготовлення використаний якісний міцний поліпропілен, забезпечує довговічність виробів.
Особенности редукции 50/32
- Изделия легко монтируются, благодаря идеальной форме раструбных соединений и высококачественным резиновым уплотнителям.
- Конструкция выдерживает кратковременное воздействие стоков температурой 95, а плавление начинается от 170 градусов.
- Редукция 50/32 успешно выполняет свою функцию не один десяток лет.
- Приспособления нормально функционируют при температуре стоков до 60, при этом она не должна опускаться ниже 0 градусов.
- Значение разрывной прочности достигает 45 МПа, а на изгиб — 110 МПа.
- Отличается хорошая шумоизоляцией, а также морозостойкостью до -15 ℃.
Для фіксації фітинга знадобиться спеціальне кільце з пластичного полімерного матеріалу.
Редукція 50/32 Ostendorf – фасонний з'єднувальний елемент в каналізаційних і водопровідних мережах промислового і побутового призначення у внутрішніх приміщеннях. Встановлюється при необхідності суміщення магістралей різного перерізу. У даному випадку перехід здійснюється між трубами діаметром 50 мм і 32 мм Забезпечений такий фітінг ущільненням з високоякісної гуми.
Виготовлена редукція 50/32 з поліпропілену Ostendorf володіє ефектом шумоізоляції, стійкістю до хімічних миючих речовин і температурних перепадів і забезпечує виробу довготривалий період експлуатації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ostendorf |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 0.34 кг |
| Гарантійний термін | 10 років |
| Діаметр різьблення вхідного отвору | 1 1/4"В |
| Діаметр різьблення вихідного отвору | 2" |
| Максимальна температура робочого середовища | 60 град. |
| Матеріал перехідника | Поліпропілен |
| Мінімальна температура робочого середовища | 1 град. |
| Робоче середовище | Вода, Рідке середовище, Неагресивне середовище, Агресивне середовище |
| Робочий тиск | 0.51 бар |
| Тип приєднання | Розтрубне |
| Умовний прохід | 32 мм |
| Умовний прохід Ду2 | 50 мм |
- Ціна: 59,45 ₴


