Крім захисту каналізаційних стояків, які перебувають на даху будівлі, від опадів і різного сміття, вентиляційний зонт з ПП використовується для запобігання виникнення в системі внутрішньої каналізації вакууму. В результаті створення останнього може відбутися зрив водяних затворів. Представлені вироби, доступні за оптимальною ціною, відрізняються хорошими технічними характеристиками і тривалим терміном експлуатації. Завдяки простоті конструкції і невеликій вазі легко встановлюються.
Особливості парасольки вентиляційного за оптимальною ціною
- Гриб має діаметр 110 мм
- Витримує короткочасне вплив робочого середовища з температурою 95 градусів, а при досягненні показника до 150℃ починається процес плавлення.
- Для ущільнення використовується двухлепестковое гумове кільце.
- Вентиляційний Зонт відрізняється високою стійкістю до агресивних середовищ, тому може використовуватися в лабораторіях та хімчистках.
- Гарантується надійність і герметичність з'єднань.
- Матеріал відрізняється безпечністю для навколишнього середовища.
- Виріб не деформується при механічному впливі завдяки гарним показникам міцності, товстим стінкам, особливостям поліпропілену.
Інтернет-магазин «трубаба» пропонує тільки оригінальну продукцію від відомих європейських виробників за оптимальною ціною.
Вентиляційний Зонт ПП 110 Ostendorf (ковпак, гриб, грибок, витяжка) – елемент трубопровідної мережі, що закриває стояк діаметром 110 мм, який виведений на дах. Фітинг використовується для захисту трубопроводу від попадання опадів і забезпечує його провітрювання.
Вентиляційний Зонт ПП 110 забезпечений спеціальною сіткою, яка не дозволяє комахам пробиратися в систему. Матеріал парасольки – високоміцний, довговічний поліпропілен, з високими шумоізолюючими, антикорозійними, вогнетривкими властивостями.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ostendorf |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 10 міс |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 60 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -20 град. |
| Основні | |
| Матеріал заглушки | Поліпропілен |
| Робоче середовище | Агресивне середовище, Неагресивна середа, Вода |
| Тип приєднання | Розтрубне |
| Умовний прохід | 100 мм |
| Колір | Темно-сірий |
| Максимальна температура робочого середовища | 60 град. |
| Зовнішня різьба | 4" |
| Внутрішня різьба | 4" |
| Мінімальна температура робочого середовища | 1 |
| Внутрішній діаметр | 110.0 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр труби | 113 мм |
| Форма заглушки | Циліндрична |
- Ціна: 693,02 ₴


