Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зонт вентиляционный ПП 50 Ostendorf (гриб, грибок, колпак, вытяжка) – фасонный элемент трубопровода, который венчает стояк, выведенный на крышу (в данном случае диаметром 50 мм). Предназначен для проветривания канализационной и водопроводной системы, а также для защиты её от атмосферных осадков.
Вентиляційний Зонт ПП 50 оснащений ґратами, що служить перешкодою для проникнення комах. Матеріал виготовлення – міцний, надійний і довговічний поліпропілен від виробника Ostendorf володіє антикорозійними, вогнетривкими, звукоізоляційними властивостями, нейтральний до впливу навколишнього середовища.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ostendorf |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 10 міс |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 60 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -20 град. |
| Основні | |
| Матеріал заглушки | Поліпропілен |
| Робоче середовище | Агресивне середовище, Неагресивна середа, Вода |
| Тип приєднання | Розтрубне |
| Умовний прохід | 50 мм |
| Колір | Темно-сірий |
| Максимальна температура робочого середовища | 60 град. |
| Зовнішня різьба | 2" |
| Внутрішня різьба | 2" |
| Мінімальна температура робочого середовища | 1 |
| Внутрішній діаметр | 50.0 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр труби | 52 мм |
| Форма заглушки | Циліндрична |
- Ціна: 693,02 ₴


