Прохідна Муфта 50 для внутрішньої каналізації Ostendorf
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прохідна Муфта 50 Ostendorf – елемент каналізаційної та водопровідної мережі, який потрібно при з'єднанні труб. Використовується всередині приміщень для монтажу побутових і виробничих мереж.
Прохідна Муфта 50 Ostendorf являє собою відрізок труби діаметром 50 мм з двома розтрубами, забезпеченими ущільнювальними кільцями з високоякісної гуми. Виготовляється з стабілізованого поліпропілену (РР), що володіє поліпшеними робочими характеристиками протягом тривалого періоду експлуатації: вогнестійкістю, ефектом звукоізоляції, стійкістю до корозії та впливу агресивного середовища і перепадів температур.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ostendorf |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 0.054 кг |
| Вид муфти | Сполучна |
| Гарантійний термін | 10 років |
| Діаметр різьблення другого торця | 2" |
| Діаметр різьблення першого торця | 2" |
| Максимальна температура робочого середовища | 60 град. |
| Матеріал муфти | Поліпропілен |
| Мінімальна температура робочого середовища | 1 град. |
| Оцинкована муфта | Ні |
| Робоче середовище | Вода, Рідке середовище, Неагресивне середовище, Агресивне середовище |
| Робочий тиск | 0.51 бар |
| З'єднання американка | Ні |
| Тип приєднання | Розтрубне |
| Умовний прохід | 50 мм |
- Ціна: 36,03 ₴


