Трійник 50*50*87* для внутрішньої каналізації Ostendorf
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трійник 50*50*87* Ostendorf використовується як елемент з'єднання водопровідних труб у місцях, де потрібно розгалуження. В даному випадку до цільової трубі, що маїй діаметр 50 мм, приєднується вихід діаметром 50 мм з відхиленням у 87 градусів. Цей фітінг призначений для застосування у внутрішніх приміщеннях.
Монтаж тройника 50*50*87* Ostendorf производится раструбным способом, внутри для уплотнения предусмотрено кольцо. Материал тройника – полипропилен, который имеет улучшенные рабочие характеристики для использования в слабоагрессивной среде при повышенных температурах (до 100 оС), обладает огнестойкостью и устойчивостью к коррозии.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ostendorf |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 0.08 кг |
| Гарантійний термін | 10 років |
| Діаметр різьблення другого торця корпусу | 2" |
| Діаметр різьблення горловини | 2" |
| Діаметр різьблення першого торця корпусу | 2" |
| Максимальна температура робочого середовища | 60 град. |
| Матеріал трійника | Поліпропілен |
| Мінімальна температура робочого середовища | 1 град. |
| Оцинкований трійник | Ні |
| Робоче середовище | Агресивне середовище, Рідке середовище, Неагресивне середовище, Вода |
| Робочий тиск | 0.51 бар |
| Тип приєднання | Розтрубне |
| Тип трійника | Рівнопрохідний |
| Умовний прохід | 50 мм |
- Ціна: 41,89 ₴


