Трійник 50*50*45*для внутрішньої каналізації Ostendorf
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трійник 50*50*45 Ostendorf використовується як елемент для з'єднання труб каналізаційної та трубопровідної мережі для внутрішніх приміщень. Фітинг являє собою рівнопрохідний фітінг похилого типу, що дозволяє монтувати труби діаметром 50 мм під кутом 45 градусів.
Виробник Ostendorf гарантує високу якість поліпропілену для роботи при температурі до 100 проС. Завдяки гладкій поверхні виключається ризик засмічення трубопроводу через відкладення солей. Володіє стійкістю до агресивного хімічного середовища і корозії, високим рівнем звукопоглинання, вогнетривкістю при тривалому терміні експлуатації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ostendorf |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 0.091 кг |
| Гарантійний термін | 10 років |
| Діаметр різьблення другого торця корпусу | 2" |
| Діаметр різьблення горловини | 2" |
| Діаметр різьблення першого торця корпусу | 2" |
| Максимальна температура робочого середовища | 60 град. |
| Матеріал трійника | Поліпропілен |
| Мінімальна температура робочого середовища | 1 град. |
| Оцинкований трійник | Ні |
| Робоче середовище | Агресивне середовище, Рідке середовище, Неагресивне середовище, Вода |
| Робочий тиск | 0.51 бар |
| Тип приєднання | Розтрубне |
| Тип трійника | Рівнопрохідний |
| Умовний прохід | 50 мм |
- Ціна: 41,89 ₴


