Труба 110*500 для внутрішньої каналізації Ostendorf
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Труба 110*500 Ostendorf используется в коммуникациях водоснабжения и канализации, имеет типовые размеры, а также раструб с резиновым кольцом для удобного монтажа. Производитель полипропилена Ostendorf гарантирует сохранение высоких эксплуатационных характеристик материала на протяжении всего длительного срока службы (не менее 50 лет). Такой полипропилен не гниет, не ржавеет, не зарастает внутри различными отложениями, химически нейтрален. Кроме того, материал обладает высокой степенью звукоизоляции (до 26 дБ). Проверенное изделие можно приобрести, обратившись в интернет-магазин «трубаба».
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ostendorf |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага 1 п.м. труби | 980 г |
| Внутрішній діаметр | 107.3 мм |
| Гарантійний термін | 10 років |
| Коефіцієнт лінійного розширення | 0.07 мм/м*град |
| Коефіцієнт теплопровідності | 0.22 Вт/(м*К) |
| Максимальна короткочасно допустима температура | 95 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Максимальний робочий тиск | 0.51 бар |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Мінімальний робочий тиск | 0.2 бар |
| Мінімальний радіус вигину вручну | 300 мм |
| Область застосування труби | Для каналізації |
| Об'єм води | 9.5 л/м |
| Радіус вигину із застосуванням інструменту (трубогиба, кондуктора) | 190 мм |
| Руйнівний тиск | 200 бар |
| Перетин труби | Кругле |
| Спосіб з'єднання | Розтрубне |
| Товщина стінки труби | 2.7 мм |
| Шорсткість | 0.001 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр труби | 110 мм |
| Колір | Темно-сірий |
- Ціна: 163,48 ₴


