Труба 50*500 для внутрішньої каналізації Ostendorf
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Труба 50*500 Ostendorf згідно позначенням, прийнятим при маркуванні, має діаметр рівний 50 мм і лінійну довжину – 500 мм. Використовується як складовий елемент системи водопроводу і каналізації побутового і виробничого призначення. Для зручності монтажу з одного боку передбачений розтруб з гумовим кільцем для ущільнення, з іншого боку виріб гладке.
Труба 50*500 виготовлена з поліпропілену Ostendorf, нешкідливого для людини, навколишнього середовища та відповідає усім вимогам Санітарних Правил і Норм. Купити таку трубу можна, звернувшись в інтернет-магазин «трубаба».
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ostendorf |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага 1 п.м. труби | 310 г |
| Внутрішній діаметр | 48.2 мм |
| Гарантійний термін | 10 років |
| Коефіцієнт лінійного розширення | 0.07 мм/м*град |
| Коефіцієнт теплопровідності | 0.22 Вт/(м*К) |
| Максимальна короткочасно допустима температура | 95 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Максимальний робочий тиск | 0.51 бар |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Мінімальний робочий тиск | 0.2 бар |
| Мінімальний радіус вигину вручну | 300 мм |
| Область застосування труби | Для каналізації |
| Об'єм води | 1.8 л/м |
| Радіус вигину із застосуванням інструменту (трубогиба, кондуктора) | 190 мм |
| Руйнівний тиск | 200 бар |
| Перетин труби | Кругле |
| Спосіб з'єднання | Розтрубне |
| Товщина стінки труби | 1.8 мм |
| Шорсткість | 0.001 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр труби | 50 мм |
| Колір | Темно-сірий |
- Ціна: 56,28 ₴


