Труба 32*250 для внутрішньої каналізації Ostendorf
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Труба 32*250 Ostendorf використовується при складанні систем водопостачання та каналізаційних мереж. Виготовляється з розтрубом, мають ущільнення з гуми, що полегшує з'єднання з іншими елементами системи. Труба має невисоку собівартість, а тому труби з нього надзвичайно вигідні з точки зору економічності.
Материал производства – полипропилен Ostendorf с добавлением пластификаторов и других добавок, обеспечивающих нужные характеристики: хорошие звукоизолирующие свойства, высокая механическая прочность, устойчивость к перепадам температур, термостойкость, нейтральность по отношению к жидкостям, протекающим по трубе, огнеупорность.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ostendorf |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага 1 п.м. труби | 190 г |
| Внутрішній діаметр | 30.2 мм |
| Гарантійний термін | 10 років |
| Коефіцієнт лінійного розширення | 0.07 мм/м*град |
| Коефіцієнт теплопровідності | 0.22 Вт/(м*К) |
| Максимальна короткочасно допустима температура | 95 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Максимальний робочий тиск | 0.51 бар |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Мінімальний робочий тиск | 0.2 бар |
| Мінімальний радіус вигину вручну | 300 мм |
| Область застосування труби | Для каналізації |
| Об'єм води | 0.8 л/м |
| Радіус вигину із застосуванням інструменту (трубогиба, кондуктора) | 190 мм |
| Руйнівний тиск | 200 бар |
| Перетин труби | Кругле |
| Спосіб з'єднання | Розтрубне |
| Товщина стінки труби | 1.8 мм |
| Колір | Темно-сірий |
| Шорсткість | 0.001 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр труби | 32 мм |
- Ціна: 34,22 ₴


