Хрестовина 50/50/50*90 для внутренненей каналізації Інсталпласт
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Хрестовина 50/50/50/90 Інсталпласт – фасонний елемент для монтажу труб в каналізаційних мережах промислового і побутового призначення, встановлюються у внутрішніх приміщеннях будівель і споруд.
Крестовина 50/50/50/90 монтируется при необходимости двух ответвлений от основной трубы. Это одноплоскостная крестовина, объединяющая трубы равного диаметра 50 мм под прямым углом. Изготовлена она из серого стабилизированного полипропилена Инсталпласт, обладающего антикоррозийными свойствами, стойкостью к химическим веществам и температурным перепадам. Имеет длительный период эксплуатации (до 50 лет).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Інсталпласт-ХВ |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.104 кг |
| Гарантійний термін | 10 років |
| Максимальна температура робочого середовища | 95 град. |
| Мінімальна температура робочого середовища | -20 град. |
| Робоче середовище | Вода, Рідке середовище, Неагресивне середовище, Агресивне середовище |
| Робочий тиск | 0.2 бар |
| Колір | Сірий |
| Діаметр різьблення вхідного отвору | 2" |
| Діаметр різьблення вихідного отвору | 2" |
| Матеріал косинця | Поліпропілен |
| Тип приєднання | Розтрубний |
- Ціна: 22,97 ₴


