Трійник 110*50*45 для внутрішньої каналізації Інсталпласт
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пропонуємо використати для трійник внутрішньої каналізації 110 на 50. Цей з'єднувальний елемент чудово підійде для установки як в побутових, так і в промислових системах. Виготовляється деталь з високоякісного поліпропілену і володіє всіма перевагами цього матеріалу. Гладка поверхня трійника мінімізує ризики освіти засмічень.
Трійник каналізаційний на 50 110
- Деталь призначена для установки в місцях розгалуження каналізаційної системи.
- Монтаж трійника допускається як способом розтруба, так і шляхом фіксації за допомогою клею.
- Для виготовлення з'єднувального елемента обраний стабілізований поліпропілен, міцний і довговічний матеріал.
- Продукція випускається українською компанією «Інсталпласт» і поставляється нами з офіційною гарантією 10 років.
Поліпропіленовий трійник 110 на 50 — важлива частина каналізаційної системи. Без нього вам не вдасться домогтися розгалуження мережі і забезпечити рух стоків в потрібному напрямку. Реалізуємо з'єднувальні елементи українського виробництва і гарантуємо ідеальний технічний стан. Придбати продукцію можна як в роздріб, так і оптом. Зверніть увагу на мінімальний розмір замовлення на сайті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Інсталпласт-ХВ |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал трійника | Поліпропілен |
| Оцинкований трійник | Ні |
| Тип трійника | Перехідний |
| Діаметр різьблення горловини | 2" |
| Діаметр різьблення першого торця корпусу | Чотири |
| Діаметр різьблення другого торця корпусу | Чотири |
| Умовний прохід | 100 мм |
| Робоче середовище | Агресивне середовище, Рідке середовище, Неагресивне середовище, Вода |
| Робочий тиск | 0.2 бар |
| Мінімальна температура робочого середовища | -20 град. |
| Максимальна температура робочого середовища | 95 град. |
| Вага | 0.256 кг |
| Гарантійний термін | 10 років |
| Тип приєднання | Розтрубне |
- Ціна: 25,30 ₴


