DEBBA Rectangular унітаз підвісний, з сидінням Slim slow-closing
Доставка 0 грн.

- В наявності
- Код: AN-78029
7 800 ₴
+380 (96) 930-30-22
- +380 (93) 930-30-22
- +380 (95) 930-30-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Немає інформації
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Roca |
| Безобідковий | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | ROCA |
| Висота | 345 мм |
| Довжина | 540 мм |
| Комплектація | Без бачка |
| Маркетингові матеріали | ROCA |
| Матеріал сидіння | Дюропластів |
| Монтаж | Підвісний |
| Підведення води | Немає |
| Підключення до каналізації | Горизонтальне |
| Серія | DEBBA |
| Сидіння, кришка | Сидіння для унітазу Slim Soft-close |
| Тип виробу | Унітаз підвісний |
| Тип зливу бачка | Немає |
| Унітаз з функцією біде | Немає |
| Форма | Прямокутна |
| Колір виробу | Білий |
| Ширина | 355 мм |
- Ціна: 7 800 ₴




