Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AlcaPlast |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 160 мм |
| Гарантия | 24 місяці |
| Довжина | 1020 мм |
| Категорія товарів | Водовідвідні жолоби |
| Матеріал | метал |
| Ширина | 200 мм |
- Ціна: 10 457 ₴


