Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 420 мм |
| Гарантия | 10 років |
| Довжина | 1710 мм |
| Категорія товарів | Прямокутні ванни |
| Матеріал | Акрил |
| Монтаж | Пристінна |
| Розмір | 170x70 |
| Ширина | 710 мм |
- Ціна: 18 192 ₴


