Водостічний жолоб APZ2001-1050
Доставка 0 грн.

- В наявності
- Код: WZ-APZ2001-1050
8 527 ₴
+380 (96) 930-30-22
- +380 (93) 930-30-22
- +380 (95) 930-30-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Для використання всередині приміщень Для водовідведення в душових на рівні підлоги Може розташовуватися в просторі або безпосередньо біля стіни Для перфорованої решітки з нержавіючої сталі Для безбар'єрного доступу.Водоотводящий жолоб з нержавіючої сталі (обробленої методом травлення і пасивації, а також пройшла електрохімічну полірування)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AlcaPlast |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 0 мм |
| Гарантия | 24 місяці |
| Довжина | 0 мм |
| Категорія товарів | Водовідвідні жолоби |
| Матеріал | метал |
| Спосіб монтажу | стандарт |
| Ширина | 0 мм |
- Ціна: 8 527 ₴

