Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 199 мм |
| Гарантия | 60 місяців |
| Довжина | 770 мм |
| Категорія товарів | Душові двері і перегородки |
| Матеріал | метал/пластик/скло |
| Ширина | 60 мм |
- Ціна: 22 560 ₴


