Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 50 мм |
| Гарантия | 24 |
| Довжина | 600 мм |
| Категорія товарів | Опори і ніжки для піддонів |
| Матеріал | метал |
| Ширина | 110 мм |
- Ціна: 1 584 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 50 мм |
| Гарантия | 24 |
| Довжина | 600 мм |
| Категорія товарів | Опори і ніжки для піддонів |
| Матеріал | метал |
| Ширина | 110 мм |