Сифон для ванни автомат комплект метал 120cm
Доставка 0 грн.

- В наявності
- Код: WZ-A55KM-120
2 289 ₴
+380 (96) 930-30-22
- +380 (93) 930-30-22
- +380 (95) 930-30-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Область застосування: Для зливу води з ванни в каналізаційний стік Для ванн стандартних розмірів Для ванн з випускним отвором Ø52 мм Вміст комплекту: Корпус сифона з системою переливу Поворотна сталева накладка, хромована Пробка з хромованого пластика Хромована решітка зливу з нержавіючої сталі Гідрозатвор сифона з поліпропілену, зварений ультразвуковим методом, стійкий до термічних і хімічних впливів Монтажний набір Профільне ущільнення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AlcaPlast |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 395 мм |
| Гарантия | 24 місяці |
| Довжина | 595 мм |
| Категорія товарів | Сифони для ванн |
| Матеріал | пластик,сталь |
| Ширина | 435 мм |
- Ціна: 2 289 ₴

