Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виріб складається з двох частин, що складаються. Повернувши виріб на 180°, отримаєте лівий/правий варіанти входу. Встановлюється в облицьовану нішу ванної кімнати безпосередньо на підлогу з вбудованим душовим каналом або трапом. Можна комбінувати тільки з нерухомою стінкою PSS. За допомогою регулювального профілю NPS можна вирівняти нерівності будівельного отвору. Можливе виготовлення атипових душових дверей. Перед монтажем виробу зверніть увагу на технічну інформацію у вкладці «Дані для скачування», номер який зазначений у назві конкретного виробу, не вказує його точній розмір.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1990 мм |
| Гарантия | 60 місяців |
| Довжина | 690 мм |
| Категорія товарів | Душові двері і перегородки |
| Матеріал | Скло |
| Ширина | 60 мм |
| Основні | |
| Колір | Білий |
- Ціна: 15 750 ₴


