Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виріб складається з однієї нерухомої частини і двох частин, що складаються. Повернувши виріб на 180°, отримаєте лівий/правий варіанти входу. Встановлюється в облицьований кахлем кут ванної кімнати на піддони RAVAK Aneta, Angela, Perseus, Perseus Pro, Perseus Pro Flat, Perseus Pro Chrome, Perseus Pro 10°, Gigant Pro, Gigant Pro Flat, Gigant Pro Chrome,Gigant Pro 10° або безпосередньо на підлогу з вбудованим душовим каналом або трапом. Комбінуючи одну нерухому стінку типу PSS з душовими дверима можна створити 'Г'-подібну душову кабіну. За допомогою двох нерухомих стінок типу PSS і душових дверей створите 'П'- подібну душову кабіну. За допомогою регулювального профілю NPS можна вирівняти нерівності будівельного отвору. Можливе виготовлення атипових душових дверей. Перед монтажем виробу зверніть увагу на технічну інформацію у вкладці «Дані для скачування», номер який зазначений у назві конкретного виробу, не вказує його точній розмір.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1990 мм |
| Гарантия | 60 місяців |
| Довжина | 780 мм |
| Категорія товарів | Душові двері і перегородки |
| Матеріал | Скло |
| Ширина | 60 мм |
| Основні | |
| Колір | Білий |
- Ціна: 13 502 ₴


