Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koller Pool |
| Країна виробник | Австрія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 0 мм |
| Гарантия | 120 місяців |
| Довжина | 0 мм |
| Категорія товарів | Асиметричні ванни |
| Матеріал | Акрил |
| Монтаж | Пристінна (ліворуч) |
| Розмір | 170x70 |
| Установка | Пристінна (ліворуч) |
| Ширина | 0 мм |
- Ціна: 10 455 ₴


