Сидіння OVO-B-II-Opal/Black
Доставка 0 грн.

- В наявності
- Код: WZ-B8F0000060
13 008 ₴
+380 (96) 930-30-22
- +380 (93) 930-30-22
- +380 (95) 930-30-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сидіння Ovo B II підходять для установки в душовий простір 90x90 див. Вантажопідйомність 150 кг гарантується при дотриманні умов монтажу відповідно до інструкцій з монтажу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 130 мм |
| Гарантия | 36 місяців |
| Довжина | 390 мм |
| Категорія товарів | Комплектуючі для душових трапів (каналів, жолобів) |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 360 мм |
- Ціна: 13 008 ₴

