Ванна Saniform Plus 1,6х75 mod 372-1

- В наявності
- Код: WZ-112500010001
12 682 ₴
+380 (96) 930-30-22
- +380 (93) 930-30-22
- +380 (95) 930-30-22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ванни Kaldewei є виробником № 1 на ринку ванн. Товщина металу в даному виробі становить - 3,5 мм. Виробник ванни Kaldewei при дотриманні всіх норм і європейських стандартів розробив інноваційну емаль, яка стає одним цілим зі сталевим листом. Завдяки цьому ванна Калдевей є найміцнішою серед конкурентів, а так само не піддається впливу яких-небудь хімічних речовин. Сталева ванна KALDEWEI проводиться при нанесення на покриття емалі з двошаровим випалюванням. Так само поверхню ванни KALDEWEI стійка до подряпин. Офіційна Гарантія на ванни Kaldewei становить 30 років. Німецький бренд ванн Kaldewei виробляє сталеві ванни покриті емаллю з двошаровим випалюванням. Завдяки високій міцності ванни Kaldewei є лідерами на ринку Європи серед сталевих ванн, при цьому за доступною ціною. Конструкція ванн Калдевей зберігає первинний зовнішній вигляд протягом усього періоду користування при своєчасному догляді та використанні спеціальних чистячих засобів, Так само поверхню ванни KALDEWEI стійка до подряпин. Прямокутна форма ванни є класикою серед усіх форм ванн. Класика завжди залишиться в моді і буде виглядати гідно. Серед асортименту ванн KALDEWEI присутнє модель Saniform Plus і Cayono/ Виробник ванни Kaldewei пропонує для споживачів декілька моделей прямокутних ванн, забезпечивши комфортне прийняття ванни. Ванна Kaldewei Saniform Plus призначена для однієї людини, слив знаходиться традиційно зі сторони. Класична ванна Калдевей ідеально підійде і буде виглядати в будь-якому інтер'єрі ванної кімнати. У нашому магазині Ви зможете знайти наявності сталева ванна Калдевей саниформ Плюс у розмірі: 140/150/160/170/180 див.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kaldewei |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Можливість комплектації гідромасажем | Так |
| Висота | 420 мм |
| Гарантия | 360 місяців |
| Довжина | 1610 мм |
| Категорія товарів | Прямокутні ванни |
| Матеріал | Сталь |
| Монтаж | Пристінна |
| Об'єм, л | 107 |
| Підсвічування | Так |
| Розмір | 160x75 |
| Установка | Пристінна |
| Ширина | 760 мм |
- Ціна: 12 682 ₴

