Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 610 мм |
| Гарантия | 120 місяців |
| Довжина | 1820 мм |
| Категорія товарів | Окремі ванни |
| Матеріал | Акрил |
| Монтаж | Окремостояча |
| Розмір | 180x80 |
| Установка | Окремостояча |
| Ширина | 820 мм |
- Ціна: 85 728 ₴


