Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Регулюючий профіль АNPS розширити виріб на 20 мм. Душові кабіни, двері і нерухомі стінки Supernova можна розширити до 4 см в обидві сторони.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1980 мм |
| Гарантия | 24 |
| Довжина | 20 мм |
| Категорія товарів | Комплектуючі для душових трапів (каналів, жолобів) |
| Матеріал | метал |
| Ширина | 30 мм |
- Ціна: 1 296 ₴


