Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Панель A Rosa II 160 лівостороння або правостороння (L/R) призначений для облицювання асиметричної ванни Rosa II ідентичного розміру та варіанту. Для монтажу акрилової панелі необхідно придбати panelkit Rosa універсальний.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Країна виробник | Чехія |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 600 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Довжина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантия | 24 |
| Категорія товарів | Панелі для ванн |
| Основні | |
| Матеріал | Пластик |
- Ціна: 17 376 ₴


