Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koller Pool |
| Країна виробник | Австрія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 0 мм |
| Гарантия | 10 років |
| Довжина | 0 мм |
| Категорія товарів | Прямокутні ванни |
| Матеріал | Акрил |
| Монтаж | Пристінна |
| Розмір | 180x80 |
| Установка | Пристінна |
| Ширина | 0 мм |
- Ціна: 11 771 ₴


