Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Піддон Perseus Pro 10° підходить для душових кабін 10RV2+10RV2, 10RV2K+10RV2K, 10DP2(+10PS), SRV2-S+SRV2-S, ASRV3+ASRV3, BLRV2, CRV1, CRV2, SMSRV4, BSRV4, BSDPS та для душу створеного за допомогою душових дверей ASDP3, SDZ3, SDOP, BLDP2, PDOP1, PDOP2, CSD1, CSD2, CSDL2, SMSD2, BSD2. Всередині піддону Ви знайдете нові практичні зони зберігання косметики для ванної кімнати. До комплекту є можливість придбати сифон для піддона, опори (ніжки), аксесуари для монтажу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 850 мм |
| Довжина | 850 мм |
| Категорія товарів | Напівкруглі душові піддони |
| Матеріал | штучний камінь |
| Ширина | 60 мм |
- Ціна: 9 270 ₴


