Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Використовуваний матеріал для виробництва ванн Koller Pool – литтєвий акрил (поліметилметакрилат) виробництва відомої торгової марки Lucite® із застосуванням антибактеріальної технології Microban. Товщина акрилового листа 5 мм. У виробництві використовується метод вакуумної формовки з великою кількістю пунктирних сопел, що дозволяє надавати листу акрилу рівномірну форму. Акрилові листи нагріваються і формуються за допомогою спеціального обладнання, охолоджуються і потім армуються – тобто зміцнюються додатковими шарами з суміші епоксидної смоли і скловолокна. Акрилові ванни легше сталевих і тому їх встановлюють на металевий каркас з регульованими по висоті ніжками. Акрил – гладкий матеріал і бактерії просто змиваються з поверхні ванни. Реставраційні здібності акрилу дивні – можливі пошкодження легко усуваються і згодом зовсім не видно, на відміну від відколів і подряпин ванн з емальованим покриттям. Блискучий і яскравий зовнішній вигляд акрилової ванни буде радувати вас довгі роки. Гарантійний термін служби ванни Koller Pool 10 років. Це важливо, оскільки Ваша ванна – виріб тривалого користування. Можно без опасений подвергать ванну попеременному воздействию горячей и холодной воды (от -40°С до +80°С), поскольку 100% литьевой однородный акрил устойчив к температурным стрессам, старению и всегда сохраняет свой первоначальный блеск и цвет. Ванны из 100% литьевого однородного акрила Lucite® обладают низкой теплопроводностью. Это значит, что вода остается в такой ванне теплой долгое время. Акриловые ванны превосходят по этой характеристике чугунные, которые остывают в несколько раз быстрее: в чугунной ванне вода остывает на 1 градус за 5 минут, в акриловой – за полчаса. Ванни з 100% литтєвого однорідного акрилу, зважаючи на їх невелику вагу, легко транспортувати і встановлювати. Догляд за акриловою ванною нескладна – достатньо її обполіскувати теплою водою, використовувати м'які миючі засоби без розчинників, абразивних речовин і не терти щіткою. При випадкових пошкодженнях, наприклад, на склі або подряпинах, акрилове покриття можна легко відреставрувати. Навіть при наскрізних пошкодженнях – за допомогою рідкого акрилу, а дрібні подряпини – за допомогою спеціальних поліролей. Ванни з литого акрилу дуже міцні, зносостійкі, резистентні до хімічних та інших впливів, а також перепадів температур. Панелі, сифон, а також ніжки продаються окремо. Кутова ванна Atlanta відмінно виглядає в просторих приміщеннях. Незвичайний вигин внутрішнього простору стане додатковим прикрасою інтер'єру ванної кімнати. Ванни Atlanta розрахована на 300 літрів води – відмінний обсяг, що б приємно розслабитися і відпочити. Возможность дополнительно комплектовать шторками; возможность дополнительно комплектовать ванны подголовниками; возможность врезки гидромассажных систем в любую ванну Koller Pool; борт ванны усиленный армирующим слоем; полноценная каркасная опора, надежная и долговечная; на ваш выбор левосторонние и правосторонние варианты ванн; антибактериальное покрытие для акриловых поверхностей; в производстве используется английский санитарный акриловый лист.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koller Pool |
| Країна виробник | Австрія |
| Матеріал ванни | Акрил |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антиковзаюче покриття | Немає |
| Артикул (код виробника) | TERA135X135 |
| Аеромасаж | установка за бажанням |
| Можливість комплектації гідромасажем | Так |
| Висота | 460 мм |
| Висота упаковки | 48 |
| Гарантия | 120 місяців |
| Гідромасаж | установка за бажанням |
| Грязевідталкуючи покриття | Так |
| Довжина | 1350 мм |
| Довжина упаковки | 136 |
| Категорія товарів | Кутові ванни |
| Кількість осіб | 2 |
| Матеріал | Акрил |
| Модель | Tera 135X135 |
| Монтаж | Пристінна |
| Призначення | <> |
| Об'єм, л | 270 |
| Основні переваги | Акриловий лист Lucite |
| Підсвічування | установка за бажанням |
| Розмір | 135x135 |
| Розташування переливу | по центру |
| Реквізит Об'єм (м3) | 260 |
| Сидяча ванна | Немає |
| Злив-перелив | ні, купується окремо |
| Склад поставки | Ванна |
| Стиль | сучасний стиль (Hi-Tech) |
| Країна батьківщина бренду | Австрія |
| Тип монтажу | Пристінна |
| Товщина | 0,5 |
| Кутова конструкція | Так |
| Установка | на ніжки |
| Форма | асиметрична |
| Хромотерапія | установка за бажанням |
| Ширина | 1350 мм |
| Ширина упаковки | 136 |
- Ціна: 14 192 ₴


