Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Korado |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1820 мм |
| Гарантия | 60 місяців |
| Довжина | 750 мм |
| Категорія товарів | Водяні полотенцесушителі |
| Потужність радіатора, Вт | 1233 |
| Ширина | 70 мм |
- Ціна: 9 030 ₴


