Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Використовуваний матеріал для виробництва ванн Koller Pool – литтєвий акрил (поліметилметакрилат)Використовуваний матеріал для виробництва ванн Koller Pool – литтєвий акрил (поліметилметакрилат) виробництва відомої торгової марки Lucite® із застосуванням антибактеріальної технології Microban. Товщина акрилового листа 5 мм. У виробництві використовується метод вакуумної формовки з великою кількістю пунктирних сопел, що дозволяє надавати листу акрилу рівномірну форму. Акрилові листи нагріваються і формуються за допомогою спеціального обладнання, охолоджуються і потім армуються – тобто зміцнюються додатковими шарами з суміші епоксидної смоли і скловолокна. Акрилові ванни легше сталевих і тому їх встановлюють на металевий каркас з регульованими по висоті ніжками. Акрил – гладкий матеріал і бактерії просто змиваються з поверхні ванни. Реставраційні здібності акрилу дивні – можливі пошкодження легко усуваються і згодом зовсім не видно, на відміну від відколів і подряпин ванн з емальованим покриттям. Блискучий і яскравий зовнішній вигляд акрилової ванни буде радувати вас довгі роки. Гарантійний термін служби ванни Koller Pool 10 років. Це важливо, оскільки Ваша ванна – виріб тривалого користування. Можна без побоювань піддавати ванну поперемінному впливу гарячої і холодної води (від -40°С до +80°С), оскільки 100% литтєвий однорідний акрил, стійкий до температурних стресів, старіння і завжди зберігає свій первинний блиск і колір. Ванни з 100% литтєвого однорідного акрил Lucite® володіють низькою теплопровідністю. Це означає, що вода залишається в такій ванні теплою тривалий час. Акрилові ванни перевершують за цією характеристикою чавунні, які остигають в кілька разів швидше: у чавунній ванні вода остигає на 1 градус за 5 хвилин, у акриловій – за півгодини. Ванни з 100% литтєвого однорідного акрилу, зважаючи на їх невелику вагу, легко транспортувати і встановлювати. Догляд за акриловою ванною нескладна – достатньо її обполіскувати теплою водою, використовувати м'які миючі засоби без розчинників, абразивних речовин і не терти щіткою. При випадкових пошкодженнях, наприклад, на склі або подряпинах, акрилове покриття можна легко відреставрувати. Даже при сквозных повреждениях – при помощи жидкого акрила, а мелкие царапины – при помощи специальных полиролей. Ванны из литьевого акрила очень прочные, износостойкие, резистентные к химическим и другим воздействиям, а также перепадам температур. Панели, ножки, а также сифон приобретаются отдельно. Элегантные линии напоминают своими формами песочные часы. При объеме ванны Delfi 210 литров, она достаточно легкая – вес составляет всего 24 кг. возможность дополнительно комплектовать шторками;возможность дополнительно комплектовать шторками; возможность дополнительно комплектовать ванны подголовниками; возможность врезки гидромассажных систем в любую ванну Koller Pool; борт ванны усиленный армирующим слоем; полноценная каркасная опора, надежная и долговечная; на ваш выбор левосторонние и правосторонние варианты ванн; антибактериальное покрытие для акриловых поверхностей; в производстве используется английский санитарный акриловый лист.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koller Pool |
| Країна виробник | Австрія |
| Матеріал ванни | Акрил |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антиковзаюче покриття | є |
| Артикул (код виробника) | MALIBU140X70 |
| Аеромасаж | установка за бажанням |
| Можливість комплектації гідромасажем | Так |
| Висота | 370 мм |
| Висота упаковки | 38 |
| Гарантия | 120 місяців |
| Гарантія(місяців) | 120 |
| Гідромасаж | установка за бажанням |
| Грязевідталкуючи покриття | Так |
| Діаметр зливу ванни | 52 |
| Довжина | 1400 мм |
| Довжина упаковки | 141 |
| Довжина | 140 |
| Категорія товарів | Прямокутні ванни |
| Кількість осіб | 1 |
| Колекція | Malibu |
| Матеріал | Акрил |
| Модель | Malibu 140X70 |
| Монтаж | Пристінна |
| Призначення | <> |
| Ніжки | Купується окремо |
| Обсяг до переливу | <> |
| Об'єм, л | 140 |
| Основні переваги | Акриловий лист Lucite |
| панель | Купується окремо |
| Підсвічування | установка за бажанням |
| Розмір | 140x70 |
| Розташування переливу | стандартне |
| Реквізит Об'єм (м3) | 140 |
| Сидяча ванна | Немає |
| Злив-перелив | ні, купується окремо |
| Склад поставки | Ванна |
| Стиль | сучасний стиль (Hi-Tech) |
| Країна батьківщина бренду | Австрія |
| Тип монтажу | Пристінна |
| Товщина | 0,5 |
| Товщина ванни | лист 5 мм |
| Кутова конструкція | Немає |
| Установка | на ніжки |
| Форма | прямокутна |
| Хромотерапія | установка за бажанням |
| Ширина | 700 мм |
| Ширина упаковки | 71 |
- Ціна: 7 588 ₴


