Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Країна виробник | Чехія |
| Довжина | 290 мм |
| Розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантия | 60 місяців |
| Категорія товарів | Змішувачі для душу |
| Матеріал | латунь |
- Ціна: 5 208,39 ₴


