Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виріб складається з однієї нерухомої частини та не призначений для самостійного використання. У комплектації виробу входити кутовий з'єднання єднувальний профіль для кріплення до душових дверей або душової кабіни. Для кріплення до стіни використовується установчий профіль, який входити до комплектації душових дверей або кабіни. За допомогою регулювального профілю NPS можна вирівняти нерівності будівельного отвору. Нерухома стінка PSS комбінується з душовими дверима заввишки 1850 мм (SDZ2, SDZ3, SDOP) для створення 'Г'- подібної душової кабіни. За допомогою двох нерухомих стінок PSS і душових дверей (SDZ2, SDZ3, SDOP) створите 'П'- подібну душову кабіну. Можливе виготовлення атипових душових дверей та нерухомої стінки. Перед монтажем виробу зверніть увагу на технічну інформацію у вкладці «Дані для скачування», номер який зазначений у назві конкретного виробу, не вказує його точній розмір.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1990 мм |
| Гарантия | 60 місяців |
| Довжина | 870 мм |
| Категорія товарів | Душові двері і перегородки |
| Матеріал | Скло |
| Ширина | 60 мм |
| Основні | |
| Колір | Білий |
- Ціна: 9 810 ₴


